iPhone-розкладушка, 15-дюймовий MacBook Air та кредитна програма Apple Pay Later — коли чекати появи?

У цьому Дайджесті буде багато чуток та припущень, але, погодьтеся, що аналітики так рідко помиляються, тож нам тільки й залишається, що повірити їм на слово. Також ми не могли оминути реальних оновлень iOS та вже анонсованих апдейтів. 

Почнемо з прогнозів та інсайдерських новин, отож, що може порадувати користувачів Apple вже найближчим часом. 

Розкладний iPhone може стати реальністю

Чутки про розкладний iPhone ходять уже багато років. У квітні 2022 року аналітик FT International Мінґ-Чі Куо передбачив, що смартфон з’явиться в магазинах у 2025 році, можливо, як гібрид iPhone/iPad.

У цей понеділок Патентне відомство США повідомило, що видало Apple патент на дисплей із сенсорними датчиками. Apple (AAPL) безпосередньо посилається на розкладний електронний пристрій у рефераті патенту.

«Ми вважаємо, що розкладна модель iPhone може призвести до зростання споживчих покупок та оновлення сегмента смартфонів. Якщо розкладний пристрій знизить швидкість оновлення для iPhone або залучить користувачів з екосистеми Android, зростання числа iPhone може перевищити нашу оцінку у 238 мільйонів у 2024, враховуючи встановлену базу приблизно 1,2 мільярда iPhone і приблизно 1,3 мільярда смартфонів на рік», — написав аналітик UBS Девід Фогт у записці для інвесторів. 

У iPhone 15 Pro знову будуть ультратонкі рамки, як в Apple Watch

За словами анонімного джерела інформації, відомого як ShrimpApplePro, у Twitter, відомо, що моделі iPhone 15 Pro будуть мати більш тонкі рамки навколо дисплея, як Apple Watch Series 7. Інсайдер також очікує, що лицьові панелі на всіх моделях iPhone 15 будуть вигнутими, але інші джерела зараз не змогли підтвердити цей потенційний аспект дизайну.

Інші функції, які, за чутками, будуть у моделях iPhone 15 Pro: чіп Apple A17 Bionic наступного покоління, швидший порт USB-C, Wi-Fi 6E, збільшений 8 ГБ ОЗУ та твердотілі кнопки живлення та гучності, які забезпечують тактильний зворотний зв’язок при натисканні. 

Очікується, що Apple, як завжди, анонсує серію iPhone 15 у вересні.

Чи вийде 15-дюймовий MacBook Air нового покоління?

MacBook Air M2 не випускався цілий рік, але ходять чутки про новий MacBook Air з 15-дюймовим дисплеєм. Apple не пропонувала два розміри MacBook Air з того часу, як 11-дюймова модель була знята з виробництва у 2015 році. Це має змінитися у 2023 році, але очікується, що Apple оголосить про більшу 15-дюймову модель замість того, щоб повторно уявити меншу.

Аналітик Apple Рос Янг у лютому заявив, що на початку квітня вийде 15,5-дюймовий MacBook Air. Це відповідає попереднім прогнозам Мінг-Чі Куо та дозволяє випустити його з процесором M2.

Фіолетовий колір MacBook Air — це припущення, засноване на попередніх випусках Apple. Як правило, коли Apple оновлює продукт у середині циклу, вона зазвичай випускає нову колірну гаму.

15-дюймовий MacBook Air не очікується до 2023 року, тому Apple, ймовірно, ще не прийняла остаточного рішення щодо цін і конфігурації. Що ще більше збиває з пантелику, так це існування 13-дюймового MacBook Pro з M2 і те, як він поєднується з ще одним ноутбуком середнього класу.

Коли чекати на появу iMac Apple silicon 2-го покоління?

Схоже, що 24-дюймовий iMac із процесором M1 затримається ще на деякий час. У своєму останньому інформаційному бюлетені Power On Марк Гурман із Bloomberg повідомляє, що iMac наступного покоління може не отримати оновлення до кінця 2023 року.

Гурман написав, що він «не бачив нічого, що вказувало б на те, що новий iMac з’явиться до покоління чіпів M3», що означало б, що 24-дюймовий iMac взагалі пропускає покоління M2. Чіп M3 буде проводитися з використанням 3-нанометрового техпроцесу, що може призвести до покращення продуктивності, яке краще, ніж 20%, які ми бачили між M1 та M2, обидва з яких є 5-нанометровими чіпами.

Гурман каже, що моделі M3 «з’являться не раніше кінця цього року чи наступного року». Apple представила перероблений 24-дюймовий iMac на заході навесні 2021 року, тому між моделями у 2024 році буде цілих три роки.

У той час як користувачі Mac багато чого дізналися про технології, що лежать в основі чіпів Apple M-серії, і про те, як вони працюють, ще багато чого доведеться дізнатися про частоту випуску чіпів Apple. Проміжок у 32 або 36 місяців буде найдовшим періодом між оновленнями. Наприклад, MacBook Air M1 протримався близько 20 місяців до появи моделі M2, але термін придатності M1 Mac mini складав майже 26 місяців. Проте Apple і її виробничі партнери все ще відчувають наслідки проблем з постачанням, що виникли через пандемію, тому ще невідомо, чи стане частота випуску чіпів на споживчому рівні більш передбачуваною.

А тепер перейдемо до більш реальних подій: оновлень та оглядів. 

iOS 16.3.1 вже доступна для користувачів iPhone

Вийшло оновлення iOS 16.3.1 для користувачів iPhone разом з iPadOS 16.3.1 для iPad. Ці оновлення включають виправлення для продуктивності iCloud, оптимізації Siri й Find My, а також оптимізацію виявлення збоїв для моделей iPhone 14 та iPhone 14 Pro. 

iOS 16.3.1 доступна для будь-якого iPhone, що підтримує iOS 16, включаючи iPhone 8 і більше.

Примітки до випуску iOS 16.3.1:

– Установки iCloud можуть не відповідати або відображатися неправильно, якщо програми використовують iCloud.

– Запити Siri для Find My можуть не працювати.

– Оптимізація виявлення збоїв на моделях iPhone 14 та iPhone 14 Pro.

Поряд з iOS 16.3.1 Apple також випустив такі оновлення для інших своїх платформ:

  • Програмне забезпечення HomePod версії 16.3.2
  • iPadOS 16.3.1
  • ТВОС 16.3.2
  • watchOS 9.3.1
  • macOS Вентура 13.2.1

Зовсім скоро запрацює Apple Pay Later

Apple Pay Later — це перший фінансовий сервіс Apple, який підтримує сама Apple, а не третя сторона. Це означає, що зрештою власні грошові залишки Apple підтримують кредити. Ви можете очікувати, що якщо клієнт за замовчуванням використовує продукт Apple Pay Later, йому не буде запропоновано використовувати його знову, а інші функції його Apple ID можуть бути відключені доти, доки його обліковий запис не відновиться.

За словами Марка Гурмана з Bloomberg, Apple Pay Later буде запущена найближчими тижнями. Пропозиція «купи зараз — заплати пізніше», дозволить клієнтам купувати щось за допомогою Apple Pay на своєму iPhone, розділивши суму на чотири частини протягом шести тижнів. Послуга надається клієнтам безкоштовно із нульовою процентною ставкою.

Apple використовуватиме минулі витрати на обладнання та послуги для оцінки кредитоспроможності клієнтів. Це означає, що клієнти з гарною історією витрат на пристрої Apple у роздрібних магазинах з більшою ймовірністю будуть прийняті до послуги «купи зараз — заплати пізніше», оскільки Apple використовуватиме це як сильний показник того, що вони зможуть погасити кредит.

У майбутньому Apple може також додати альтернативні способи оплати, які продовжують кредити на більш тривалі періоди часу, і за них потенційно стягуватимуться відсотки.

Огляд маленького, але потужного Mac mini M2

Модернізація живлення робить найменший настільний комп’ютер Mac більш адаптованим і вигіднішою альтернативою iMac.

Ціна найдешевшого настільного комп’ютера Apple була знижена, а потужність збільшена, що зробило його одним з найменших, дешевих і адаптованих комп’ютерів Mac. Mac mini коштує від 599 доларів США та оснащений найновішими чіпами Apple M2 або M2 Pro, які дуже ефективно використовуються в MacBook Air та MacBook Pro.

Він працює під керуванням macOS 13.2 Ventura, як і всі останні Mac, і має ті ж функції спільного використання екрана та близькості, що й ноутбуки MacBook. Це означає, що ви можете використовувати останній iPad як другий екран, використовувати підключену мишу та клавіатуру для керування iPad або іншим Mac і використовувати iPhone як бездротову вебкамеру, яка працює дуже добре.

Технічні характеристики:

1. Процесор: Apple M2 або M2 Pro

2. Оперативна пам’ять: 8 ГБ, 16 ГБ, 24 ГБ або 32 ГБ

3. Сховище: 256 ГБ, 512 ГБ, 1 ТБ, 2 ТБ, 4 ТБ або 8 ТБ SSD

4. Операційна система: MacOS 13.2 Ventura

5. Можливості підключення: Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, 2x USB-A, 2 або 4x USB 4/Thunderbolt 4, HDMI 2.1, Ethernet, навушники

6. Розміри: 197 мм х 197 мм х 35,8 мм

7. Вага: від 1,18 кг до 1,28 кг

Такими були останні новини зі світу техногіганту Apple, якими ми просто не могли не поділитися. Сподіваємось, ви вже готуєтесь зустрічати новинки, як і ми. А поки просто чекаємо та тестимо оновлення! 

Теги:


15 февраля 2023