2. Нажмите на пункт «Не запускать на страницах этого домена» и подтвердите действие, нажав на «Исключить».
2. Просто снимите галочку «Включен на этом сайте», текст при этом
изменится на «Отключен на этом сайте», а иконка программы станет серой.
Подпишитесь на нашу рассылку, и станьте одним из тех, кто всегда в курсе всех новостей!
Користувачі Apple чекають на презентацію нової продукції, роблять прогнози та обговорюють злиту у мережу інформацію про фото майбутнього девайсу. А після презентації коментують у соцмережах, що ніби то нічого й не змінилося, і дизайн, і характеристики — все лишається на одному рівні.
Так чи це? Адже у планах компанії, за словами аналітика Росса Янга, вже навесні 2023 року презентувати найбільший MacBook Air.
Apple зараз працює над 15,5-дюймовим MacBook Air, який може з’явитися вже навесні 2023 року. Про це у своєму Twitter заявив аналітик Росс Янг. Виробництво панелей, розроблених для MacBook Air, розпочнеться вже у першому кварталі 2023 року. Новий 15,5-дюймовий MacBook Air стане найбільшим MacBook Air.
За чутками, 15-дюймовий MacBook Air матиме той самий дизайн, що і 13-дюймовий MacBook Air, випущений у 2022 році. Нагадаємо, він був оснащений плоскими краями, великим трекпадом Force Touch, клавіатурою з функціональними клавішами. Також нова модель може включати порт зарядки для MagSafe, модернізовану акустичну систему та камеру 1080p.
Що стосується чіпів, новий MacBook Air може вийти з двома варіантами M2 і M2 Pro. Але скоріш за все у новій моделі не буде такого ж міні-світлодіодного дисплея або технології ProMotion, як у MacBook Pro.
А як щодо нової клавіатури? Користувачі MacBook, мабуть, вже звикли до звуку тайпу клавіатури, але зовсім скоро це може змінитися, адже за інсайдерською інформацією клавіатура може стати алюмінієвою.
Бюро за патентами та товарними знаками США опублікувало нову заявку від Apple, де описується нова клавіатура для ноутбуків MacBook. Крім того, в патенті сказано, що самі клавіші зроблені не зі стандартного пластику, а алюмінію, як і весь корпус ноутбука.
Особливість клавіатури полягає в тому, що вона має звичайні клавіші, але на них немає жодних символів. То як же дізнатися, що натискати? За це відповідає підсвічування, світлодіоди якого відображатимуть значення кнопок. При цьому вони можуть змінювати персонажів залежно від того, що вам потрібно. Це як програмна клавіатура на iPhone та інших смартфонах і планшетах: ви самі змінюєте розкладку, якщо хочете іншу мову, цифри, розділові знаки або смайлики.
В результаті підсвічування ноутбука відображатиме на клавіатурі різні символи в залежності від контексту. При цьому кожна клавіша буде діяти як дисплей з низькою роздільною здатністю.Також завдяки вбудованим світлодіодам зникнуть відблиски з обох боків, які зараз можна побачити на будь-якому MacBook.
У 2023 році на усіх пристроях буде доступна новенька операційна система iOS 16.3 beta 1.
Про сторонній ключ поговоримо згодом, а що ж таке Handoff?
Handoff — це нова функція. Вона була ще на оригінальному HomePod, але з виходом HomePod mini, де є чіп U1, стала тільки краще. Щоб допомогти користувачам краще ознайомитися з нею, Apple оновила інструкцію використання.
Загалом iOS 16 прийнята оглядачами та пересічними користувачами достатньо тепло. Донині просторами соцмереж можна зустріти лайфхаки з серії «Чого ви точно не знали про iOS 16». Можливо ви цього не знали, але на вашому iPhone та iPad можна встановити криптографічний пароль.
Apple створила криптографічну функцію як заміну паролів, щоб хакери не змогли вгадати комбінацію і спробувати проникнути у ваш обліковий запис. Нова функція Apple Passkey дозволяє користувачам розблокувати свої пристрої лише за допомогою обличчя або відбитка пальця.
Ключі доступу можуть працювати на пристроях з iOS 16 за допомогою зв’язування ключів iCloud.
Після налаштування ключів доступу, коли ви вводите пароль на будь-якому новому вебсайті під час використання вашого iPhone або iPad, вам буде надано можливість зберегти цей пароль у ключі. Він створює ключ, який працює на сайті та повністю зашифрований, тому цей пароль є лише у вас.
Наостанок, у тему останніх нововведень, які штовхають компанії та зміну політики. Найбільшим з них є наразі стосується Закону Європейського Союзу про цифрові ринки. Окрім вже відомих змін, таких як роз’єм для зарадного пристрою, мова йде про функціонування App Store.
Закон, який набуде чинності 11 січня 2023 року, а його застосування розпочнеться на початку 2024 року, може змусити Apple дозволити користувачам встановлювати сторонні магазини додатків на свої пристрої в обхід власного цифрового магазину Apple. Проблема принаймні для Apple полягає в тому, що якщо розробники зможуть скористатися перевагами сторонніх магазинів додатків, вони зможуть обійти 30% комісію, яку Apple стягує з продажу додатків та покупок у додатках.
Без цих комісій розробники могли б стягувати зі споживачів меншу плату за свої програми, що загалом робило App Store менш привабливим. Але, за словами Еріка Вудрінга з Morgan Stanley Research, власники iPhone та iPad навряд чи відмовляться від магазину Apple, навіть якщо це означає економію додаткових грошей.
«З точки зору споживачів ми бачимо дуже невеликий попит на альтернативи App Store, враховуючи неперевершену безпеку, простоту використання (централізацію) та надійність, які забезпечує App Store», — прокоментував Вудрінг у нещодавній нотатці для інвесторів.
Такими були останні новини зі світу Apple. Підписуйтесь на наші оновлення, щоб не пропустити ще більше оглядів на події у світі технологій!