Apple вперше обмежить доступ до сервісів користувачам зі старою iOS, нові сенсорні кнопки в iPhone 15 Pro та AirPods з інтерактивним дисплеєм — Дайджест новин

Всі користувачі Apple з нетерпінням чекають на вихід нових продуктів, але у найближчі місяці цього не очікується, от і доводиться думати-гадати, що ж нового презентує техногігант. Інсайдери з Twitter не чекають слушного моменту, а просто зливають у мережу останні чутки. А може не такі вже й чутки? Давайте скоріше оглядати, що обговорюють фанати яблучного світу цього тижня. 

iPhone 15 Pro буде мати нові кнопки

Нові креслення САПР вказують на те, що регулятор гучності iPhone 15 Pro являє собою одну кнопку у вигляді гойдалки, а не дві окремі кнопки для збільшення та зменшення гучності.

Крім того, рухомий перемикач відключення звуку може бути замінений кнопкою, оскільки Apple перемикається з механічних елементів керування на напівпровідникові.

Раніше інсайдер поділився тим, як Apple вирішить одну проблему з перемикачем: той факт, що для роботи кнопок потрібне живлення, а кнопки потрібні для увімкнення телефону. Він каже, що це буде вирішено за допомогою нового режиму наднизького енергоспоживання, що ґрунтується на тому, що вже дозволяє використовувати Find My, коли телефон вимкнений.

Він також сказав, що заміною перемикача відключення звуку стане програмована кнопка дії, аналогічна тій, що використовується в Apple Watch Ultra.

Ще одне питання, пов’язане з переходом на ємнісні кнопки, полягає в тому, як вони будуть працювати з рукавичками та чохлами, оскільки такі датчики зазвичай вимагають прямого контакту зі шкірою.

Тим не менш, інсайдер відповів на питання на форумі MacRumors, сказавши, що чутливість кнопок iPhone 15 Pro регулюється, що дозволяє їм працювати через чохли та рукавички.

Користувачі з США вже мають доступ до Apple Pay Later

Apple Pay Later дозволяє користувачам розділити покупки на чотири платежі протягом шести тижнів без відсотків та комісій. Користувачі можуть легко відстежувати, керувати та погашати свої кредити Apple Pay Later в одному зручному місці Apple Wallet. Користувачі можуть подати заявку на отримання кредиту Apple Pay Later у розмірі від 50 до 1000 доларів, який можна використовувати для покупок в Інтернеті та додатках, зроблених на iPhone та iPad у продавців, які приймають Apple Pay.

Щоб розпочати роботу з Apple Pay Later, користувачі можуть подати заявку на отримання кредиту в Wallet, що не вплине на їхній кредит. Потім їм буде запропоновано ввести суму, яку вони хотіли б зайняти, та прийняти умови Apple Pay Later. М’який кредит буде зроблено під час процесу подання заявки, щоб допомогти користувачеві переконатися, що він знаходиться у хорошому фінансовому становищі, перш ніж брати кредит.

Після того, як користувач буде схвалений, він побачить опцію «Сплатити пізніше», коли вибере Apple Pay при оплаті онлайн та у додатках на iPhone та iPad, і зможе використовувати Apple Pay Later для здійснення покупки. Після налаштування Apple Pay Later користувачі можуть подати заявку на кредит безпосередньо в процесі оформлення замовлення при покупці.

Що відомо про новий браузер Arc?

Arc-браузер 30 березня отримав супутній додаток для iPhone. Джош Міллер, генеральний директор компанії-розробника Arc, The Browser Company, каже, що додаток «НЕ є заміною мобільного браузера за умовчанням (поки що)», але він повинен дозволити користувачам Arc отримати доступ принаймні до деяких функцій, до яких вони звикли. 

Згідно зі списком App Store, браузер iOS синхронізуватиме вкладки вашого робочого столу та простору (читай: групи вкладок, облікові записи користувачів та закріплені сайти), і ви зможете переглядати свої мольберти та нотатки у стилі дошки. Ви також зможете ділитися посиланнями на Arc, які будуть збережені, щоб ви могли прочитати їх пізніше.

Які пристрої не підтримуватимуть iOS 17

Apple збирається анонсувати iOS 17 через три місяці на WWDC 2023. Напередодні цього оголошення ходять чутки про те, що iOS 17 та iPadOS 17 більше не підтримуватимуть кілька старих пристроїв Apple.

За словами анонімного користувача, iOS 17 та iPadOS 17 припинять підтримку наступних пристроїв:

– iPhone 8

– iPhone 8 Plus

– iPhone Х

– iPad (5-го покоління)

– iPad Pro 9,7 дюйма (1-го покоління)

– iPad Pro 12,9 дюйма (1-го покоління)

Це сталося після того, як iOS 16 минулого року також припинила підтримку ряду пристроїв, включаючи iPhone 6s та iPhone 6s Plus, iPhone 7 та iPhone 7 Plus, iPhone SE (1-го покоління) та iPod touch (7-е покоління).

Крім того, Apple продовжуватиме випускати виправлення безпеки для iOS 16 навіть після випуску iOS 17. Цього року iOS 15 отримала кілька оновлень для виправлення основних уразливостей безпеки.

Однак ще одна річ, яку слід враховувати, полягає в тому, що Apple часто обмежує деякі функції нової версії iOS своїми новітніми пристроями. Наприклад, функції iOS 16, такі як Live Text, підтримуються лише на iPhone XS, iPhone XR та пізніших версіях. Це означає, що навіть якщо ваш пристрій підтримується iOS 17 або iPadOS 17, ви все одно можете втратити деякі з найбільш крутих функцій iOS 17.

Деякі онлайн-сервіси стануть недоступні для пристроїв зі старим ПЗ

Сервіси Apple тісно пов’язані з операційними системами компанії, такими як iOS та macOS. Але навіть з новим програмним забезпеченням, що пропонує нові функції, Apple, як і раніше, підтримує роботу своїх онлайн-сервісів на старому програмному забезпеченні. Але це може незабаром змінитися, оскільки компанія збирається закрити свої послуги для деякого старого програмного забезпечення.

За словами джерела витоку, відомого як StellaFudge, практично всі онлайн-сервіси Apple, крім iCloud, перестануть працювати на пристроях під керуванням iOS 11, macOS High Sierra, watchOS 4 та tvOS 11. Витік стверджує, що користувачі, які використовують це програмне забезпечення, будуть повідомлено про це. майбутнє обмеження та по можливості оновлювати свої пристрої.

Звичайно, кількість користувачів, які використовують старе програмне забезпечення Apple дуже мала. За даними Apple, лише 8% пристроїв iOS, як і раніше, працюють з програмним забезпеченням до iOS 15. Це означає, що вплив обмеження служб на новіші пристрої може бути незначним. Тим не менш, це буде вперше, коли Apple зробить таке.

Apple запатентувала новий чохол AirPods з інтерактивним дисплеєм

AirPods від Apple отримали безліч нових функцій з моменту їхнього першого покоління у 2016 році. Тим не менш, вони, як і раніше, залишаються навушниками, для яких потрібно iPhone або інший пристрій поблизу. Але це може змінитись у майбутньому, оскільки Apple запатентувала новий чохол AirPods з інтерактивним дисплеєм.

Як зазначає Patently Apple, Управління з патентів та товарних знаків США видало Apple патент на перероблений чохол для зарядки AirPods. На передній частині корпусу буде сенсорний дисплей, аналогічний Apple Watch. Відповідно до патентного опису та зображень, вбудований в корпус дисплей пропонуватиме елементи управління мультимедіа і навіть основні програми, такі як Карти, Погода та повідомлення.

Також згідно з патентом користувачі зможуть перемикатися між програмами за допомогою команд Siri. На одному з зображень навіть показана можливість перенесення пісні з AirPods HomePod за допомогою Handoff.

Патент був поданий Apple у вересні 2022 року, що показує, що компанія справді може вивчати цю ідею всередині компанії. Звичайно, Apple реєструє безліч патентів, але лише деякі з них реально використовуються у реальних пристроях. Тим не менш, цікаво уявити, що AirPods працюють під керуванням операційної системи на основі інтерфейсу користувача з сенсорним екраном.

Такими були останні новини з просторів інтернету про розробки Apple. Компанія ані на секунду не припиняє шукати нові можливості, щоб довершити користувальницький досвід та покращити й без того налагодженні процеси. З радістю будемо тестувати новинки, а ви? 

Теги:


5 апреля 2023