Xiaomi 13 Pro отримає групу лінз із плаваючим фокусуванням, як у дзеркальних камерах

Такий потужний телеоб’єктив дозволяє легко знімати чудові фото та відео великим планом.

Засновник та генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь, на своїй сторінці у Weibo опублікував офіційне зображення, яке підтверджує дизайн задньої панелі Xiaomi 13 Pro.

Як і очікувалося, камера буде розташована у квадратному блоці із закругленими кутами в лівому верхньому куті задньої панелі. Камера включатиме три датчики зображення. Основний модуль отримає дюймовий датчик зображення Sony IMX989. Крім того, смартфони серії Xiaomi 13 будуть оснащені 75-мм телеоб’єктив Leica.

Нещодавно інсайдери розповіли подробиці про телеоб’єктив: «Xiaomi 13 Pro отримає 75-мм телеоб’єктив Leica, який включає групу лінз з плаваючою фокусуванням. Рішення реалізовано на основі технології фокусування, яка використовується у дзеркальних камерах. Модуль фокусування ділить лінзи на дві групи, одна з яких може переміщатися. Фокус може змінюватися від 10 см до нескінченності. Такий потужний телеоб’єктив дозволяє легко знімати чудові фото та відео крупним планом».

Раніше Лей Цзюнь заявляв, що серія Xiaomi 13 буде оснащена 75-мм телеоб’єктивом Leica з діафрагмою F/2,0, а також додав, що це буде найкраща допоміжна камера в історії Xiaomi. Це класична фокусна відстань Leica. Об’єкт зйомки не почуватиметься збентеженим, а обличчя не спотворюватиметься. Він особливо підходить для фотографування дітей, домашніх тварин та вуличної фотографії. Також він опублікував приклади фотографій, зроблених на цей модуль Xiaomi 13 Pro і Xaomi 13.

Презентація Xiaomi 13 Pro відбудеться вже  сьогодні, 1 грудня.

Теги:


1 декабря 2022